Skoč na obsah Skoč na menu

Elektro Uni

 

predajňa BytčaFirma  Elektro-uni  Bytča vznikla v roku 1992 . Jej začiatky boli zamerané na predaj domácich elektrospotrebičov bielej a čiernej techniky. Po rozdelení Československa v roku 1993 bol vytvorený priestor na rozšírenie obchodných aktivít smerom na Česku republiku, od tej doby sa hlavne zameriavame na dovoz tovaru a služieb z Českej republiky. Firma sa prispôsobila požiadavka trhu a okolia a začala obchodovať aj s elektroinštalačným tovarom.

Dnes Elektro-uni prevádzkujem maloobchodnú predajňu zameranú hlavne na bielu a čiernu techniku.

Od roku 1999  firma začala prevádzkovať veľkoobchodný predaj elektroinštalačného materiálu  a ďalších vybraných komodít.

Firma disponuje stabilným a kvalitným kádrom pracovníkov pre naplnenie potrieb našich odberateľov.

 
click to find out more controlexplosion.com. click this site replica watches. More hints https://www.watcheswrestling.com. my website https://www.bmwatches.com/. To learn more about replica watches. go to these guys watchesmg.com. his comment is here https://www.watcheszs.com/. favorite https://www.voawatches.com. 24 Hours Online fake rolex. Discover More Here watchesj. Wiht 80% Discount fake rolex. click rolex replica. Get the facts fake watches. anchor replica watches. check this link right here now fake rolex. visit the website mortgagewatches.com. content https://www.softwarewatches.com. imitation https://www.taxwatches.com. A wonderful gift for a good man is luxury sexwatches.com. men's https://www.loanswatches.com.
 
 
Copyright © 2011, Všetky práva vyhradené. | tvorba web stránok | mapa stránok